Időjárás
UV-Index: 2.69
Napfelkelte: 05:41
Napnyugta: 19:32

Borbás István Emlékverseny 2016.07.09.

A Derekegyházi Horgász Egyesület szervezésében az idei évben is megrendezésre került a falunapokon már hagyományos horgászverseny, a Borbás István Emlékverseny.

A helyszínt most is a falu mellett található Horgász Tavak biztosították, rendezvényünkön debütált az idei évben megnyitott, direkt versenyek lebonyolításához átalakított tó.

A versenyre 55 fő nevezett be, 49 fő felnőtt és 6 fő gyermek kategóriában.

Minden nevező 1 csomag Dancsó csali etető anyagot kapott ajándékba a nevezése mellé, melyet a gyártó ajánlott fel.

Az időjárás és a halak étvágya nagyon változó volt, így a versenyen összesen 89,71 kg hal került mérlegelésre.

Gyermek kategóriában indult résztvevőink Zsótér Alex, Zsótér Betti, Németh Viktória, Ábrahám László, Tóth Kristóf és Vidovics Zalán fej fej mellett haladva holtversenyben az első helyen végeztek, mind emléklapot és utalványokat vehettek át.

Felnőtt kategóriában a dobogón végeztek:

1. helyen Igaz Erik                                   8,77 kg mérlegelt hallal
  2. helyen Schrantz Viktor                     8,07 kg kifogott hallal
  3. helyen Szakács Zoltán                       7,58 kg összfogással.

Különdíjban részesült a legnagyobb egyedsúlyú halat kifogó horgász, Schrantz Viktor, aki egy 5,97 kg-os tükörpontyot terelt sikerrel a szákba.

Díjazottjaink serleget, oklevelet és értékes utalványokat vehettek át a helyszínen megtartott eredmény hirdetésen.

Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani támogatóinknak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy rendezvényünk sikerrel záruljon.

-Vass Sándor tógazda, aki rendelkezésünkre bocsátotta a tavat,

-A Dancsó Csali etetőanyagok  Szentes,

– A Harcsa Horgászbolt Szentes, Szabó Anita egyéni vállalkozó,

– Borbás Tamás Derekegyház,

-126-os számú COOP ABC dolgozói Derekegyház

-Reál Élelmiszerbolt Derekegyház, Ságiné Őze Rita és a bolt dolgozói,

– Kossuth Söröző Derekegyház, Bottyán József és családja, valamint Csercsinszki József és családja,

– Süti & Caffé Derekegyház, Szabó Anett és Kiss István

-Zöldségbolt Derekegyház, Földvári Lászlóné és családja,

-Tuti ABC Derekegyház, Földvári Márta

-Derekegyház Község Önkormányzata

Jövőre is vár mindenkit szeretettel a Derekegyházi Horgász Egyesület !